Mikroelementy TP2

Mikroelementy TP2 Dr Podbielskiego

Dla znanych z właściwości leczniczych pierwiastków śladowych, jak magnez, żelazo, miedź, cynk i inne dodał kobalt, ściślej chlorek kobaltu.

Tak długo, latami, doskonalił swoje odkrycie aż uzyskał taką kompozycję mikroelementów, jakich nie znała ani medycyna konwencjonalna ani niekonwencjonalna. I swój wynalazek nazwał preparatami TP2.

Preparat TP2 wzmacnia siły obronne organizmu, co nie pozostaje bez wpływu na walkę z wieloma chorobami w tym nowotworowymi.

Znaczenie mikroelementów TP2

Opracowała: mrg.farm.Anna Paśniewska

Mikroelementy zawarte w preparacie TP-2: kobalt (Co), żelazo (Fe), magnez (Mg), miedź (Cu) i cynk (Zn) - można określić jako “minerały życia” (określenie prof. Juliana Aleksandrowicza). Choć same nie są energetycznymi materiałami, jednak działając jako aktywatory lub inhibitory procesów enzymatycznych, warunkują stan zdrowia lub choroby. Zakłócenie proporcji w ich składzie, pojawiające się w naszym pożywieniu, stanowią odzwierciedlenie naszego środowiska, w którym żyjemy (min. gleby i wody).

Wpływ preparatu TP2

Mikroelementy zawarte w preparacie TP2 wzmacniają siły obronne organizmu, poprawiają morfologię krwi, regulują przemianę materii w organizmie, działają na organizm stymulująco. W licznych przypadkach przynoszą chorym ulgę w sytuacjach, kiedy tradycyjna medycyna jest bezradna.

Odpowiednia proporcja TP2

Decydująca jest nie tylko ilość składników mineralnych, lecz również i to, jak i w jakich proporcjach są przyjmowane. Przez szereg lat, na podstawie obserwacji i doświadczeń prowadzonych przez dr Tadeusza Podbielskiego, doskonalone były ich proporcje w preparacie TP2.

Chcesz otrzymać Mikroelementy TP 2 za darmo?
Wypełnij formularz