Mikroelementy TP2

Mikroelementy TP2 Dr Podbielskiego

Dla znanych z właściwości leczniczych pierwiastków śladowych, jak magnez, żelazo, miedź, cynk i inne dodał kobalt, ściślej chlorek kobaltu.

Tak długo, latami, doskonalił swoje odkrycie aż uzyskał taką kompozycję mikroelementów, jakich nie znała ani medycyna konwencjonalna ani niekonwencjonalna. I swój wynalazek nazwał preparatami TP2.

Preparat TP2 wzmacnia siły obronne organizmu, co nie pozostaje bez wpływu na walkę z wieloma chorobami w tym nowotworowymi.

Znaczenie mikroelementów TP2

Opracowała: mrg.farm.Anna Paśniewska

Mikroelementy zawarte w preparacie TP-2: kobalt (Co), żelazo (Fe), magnez (Mg), miedź (Cu) i cynk (Zn) - można określić jako “minerały życia” (określenie prof. Juliana Aleksandrowicza). Choć same nie są energetycznymi materiałami, jednak działając jako aktywatory lub inhibitory procesów enzymatycznych, warunkują stan zdrowia lub choroby. Zakłócenie proporcji w ich składzie, pojawiające się w naszym pożywieniu, stanowią odzwierciedlenie naszego środowiska, w którym żyjemy (min. gleby i wody).

Wpływ preparatu TP2

Mikroelementy zawarte w preparacie TP2 wzmacniają siły obronne organizmu, poprawiają morfologię krwi, regulują przemianę materii w organizmie, działają na organizm stymulująco. W licznych przypadkach przynoszą chorym ulgę w sytuacjach, kiedy tradycyjna medycyna jest bezradna.

Odpowiednia proporcja TP2

Decydująca jest nie tylko ilość składników mineralnych, lecz również i to, jak i w jakich proporcjach są przyjmowane. Przez szereg lat, na podstawie obserwacji i doświadczeń prowadzonych przez dr Tadeusza Podbielskiego, doskonalone były ich proporcje w preparacie TP2.

Dlaczego przyjmować preparat mikroelementy TP2?

Niezdrowy i nieregularny tryb życia prowadzi do spustoszenia w organizmie. Przyjmowana żywność jest coraz mniej odżywcza, przez co prowadzi do powstawania niedoborów istotnych mikro i makroelementów. Dobrym pomysłem jest suplementowanie odpowiednio dobranych preparatów, dzięki którym braki substancji odżywczych zostaną uzupełnione, a organizm wzmocniony.

Czym jest preparat mikroelementy TP2?

Mikroelementy TP2 to preparat o udowodnionym działaniu. Opracowany zgodnie z recepturą dr Tadeusza Podbielskiego, którą wraz ze swoją żoną w pierwszej kolejności testowali na sobie. Niebanalne połączenie mikroelementów, nieznane dotąd ani w medycynie konwencjonalnej, ani niekonwencjonalnej, to odpowiedź na liczne problemy ze zdrowiem.

Preparat to mieszanka wyselekcjonowanych pierwiastków śladowych znanych od wieków ze swoich właściwości leczniczych. Skład mikroelementów TP2 to cynku, magnezu, żelaza, miedzi oraz dodatek kobaltu. Pierwiastki te znane są również pod nazwą "minerały życia". Jest to określenie, które wprowadził profesor Julian Aleksandrowicz.

W jakiej formie występują mikroelementy TP2?

Preparat występuje w formie płynnej przeznaczonej do rozcieńczania. Z 10 ml roztworu, otrzymuje się 1 litr gotowego produktu. Preparat mikroelementy TP2 pozytywnie wpływa na wzmocnienie sił obronnych organizmu, co przyczynia się do skupienia walki na celach chorobowych, w tym walce z nowotworami.

Kiedy stosować mikroelementy TP2?

Preparat przeznaczony jest do wspomagania organizmu w stanach ogólnego wyczerpania, osłabienia w przypadku choroby, okresach rekonwalescencji po przebytej chorobie oraz w przypadku występowania niedoborów mikroelementów w organizmie.

Jaką rolę pełni kobalt w TP2?

Kobalt pełni bardzo ważną rolę w ludzkim organizmie. Jest aktywnym biokatalizatorem i wykazuje większą aktywność od innych enzymów oksydoredukujących jak chociażby peroksydaza. Jako pierwszy w Europie tym tematem zajął się dr Tadeusz Podbielski. Kobalt inicjuje syntezę kwasów nukleinowych, przyspiesza procesy podziałów komórek i pozytywnie wpływa na regenerację całego organizmu. Liczne badania potwierdzają dobroczynny wpływ kobaltu w przebiegu takich chorób jak: niedokrwistość nowotworowa i towarzyszące schorzenia nerek, niedokrwistość pochodzenia białaczkowego, ziarnica złośliwa, szpiczak, niedokrwistość aplastycznej.

Odpowiedni dobór składników TP2

Proporcje składników preparatu TP2, opracowane w najmniejszych szczegółach, nie tylko wzmacniają siły obronne organizmu, ale znacząco wpływają na codzienne jego funkcjonowanie. Wyniki morfologii ulegają znacznej poprawie, metabolizm zauważalnie przyspiesza. Można więc określić, że preparat TP2 ma na organizm działanie stymulujące.

Chcesz otrzymać Mikroelementy TP 2 za darmo?
Wypełnij formularz

Mikroelementy TP2 można pozyskać za darmo bezpośrednio z Fundacji Dr Podbielski. To gwarancja oryginalności i bezpieczeństwa. Fundacja Dr Podbielski to połączenie wieloletniej wiedzy i doświadczenia doktora Podbielskiego. Od jego śmierci w 1991 roku produkcją preparatów zajął się jego syn. Nasza Fundacja od 2020 roku kontynuuje spuściznę doktora Podbielskiego i propagowanie stworzonych przez niego preparatów wspomagających zdrowe funkcjonowanie organizmu.